TABANCA AKSESUAR

            Tabanca aksesuarları da tabanca kadar önem arz etmektedir. Güvenli bir kullanım için aparatları ve aksesuarlarının ne işe yaradığını bilmemizde fayda var. Güvenli bir kullanım için aparatların kullanımı da bir o kadar önem taşımaktadır. Bu aparatlar tabanca kabza, tabanca kılıfı, tabanca şarjör, tabanca çantası, taktiksel silah feneri, lazer ve kulaklıktan oluşan bir takım aksesuarlardır.

 Aksesuar Kullanımı

 İlk olarak tabanca kabza elinize mükemmel bir oturuş ve tutuş sağlamalıdır. Elinizden kaymamalı ve elinizde boşluk oluşmamalıdır. Tabanca kılıfı silahınızı ve sizi bir o kadar güvende tutmaya yarar. Her hangi bir durumda hızlı bir şekilde çekebilmeli ve size zaman kazandırmalıdır. Ayrıca bunları sağlarken de güven vermelidir.

            Olası bir durumda kılıf içindeyken silah ateş almamalıdır. Bunun için silah emniyetli kılıflar mevcuttur. Tabanca şarjör sizin için silahınız kadar önem arz etmektedir. Mermileri tutması ve sağlam ve dayanıklı olması gerekir. Tabanca çantası silahınızı muhafaza ettiğiniz yerde güvenle durması sağlar. Taktiksel el feneri karanlık ortamda ya da gece avlarında avınızı ve silahı hangi yöne tuttuğunuzu ve o yönde ki aydınlanmayı sağlar. Lazer nişan almanızı kolaylaştırır. Hızlı ve seri bir biçimde nişan alabilirsiniz. Tabanca aksesuarları ve sizin sağlığınız için atışlarda önemle taşınan kulaklık her hangi bir silah ateşlemesinde kulağınızda ki basıncı hafifleten koruyucu katmanlardan oluşmuştur.