Hakkımızda

Av Sektörünün Lider Firması Vatan Av Market


Balıkçılık Sektörünün Önde Gelen İsmi Vatan Av Market

            Ankara'da bulunan şubesi ile yıllardır hizmet veren firmamız balıkçılık sektöründe yeni atılımlar gerçekleştirmektedir. Vatan av market firması olarak firmamız balıkçılık ile ilgili her türlü aksesuar ve malzemeleri satışa sunmaktadır. Balıkçılık için kullanılan bu malzemeler: maket balık ve yemler, kepçe livar ve pinter, kaşıklar, iğneler, fenerler gibi ürünlerden oluşmaktadır. Yemler doğal yem ve silikon yem olarak iki şekilde satışa sunulmaktadır. Bunların yanı sıra olta makineleri, şişme botlar ve motorlar, misinalar, saplama ayaklar, şamandıralar ve buna benzer yedek parçalar da satışa sunulmaktadır. Dolayısıyla balıkçılık sektöründe ihtiyacınız olan her türlü a dan z ye teknik malzeme ve aksesuarlar kaliteli bir şekilde hizmetinize sunulmaktadır.

 Vatan Av Markette Satışa Sunulan Atıcılık Ve Avcılık Malzemeleri

            Firmamız atıcılık sektöründe de rakiplerinden farklı olarak en geniş yelpazede ürün çeşidine sahip olup siz değerli müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Atıcılık sektöründe airsoft tüfek, havalı tüfekler, av fişekleri, airsoft tabanca, ses tabancaları, trap ve okçuluk gibi aksesuarların satışını yapmaktadır. Bunun yanı sıra vatan av market avcılık sektöründe de gerekli bütün malzemeleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

 Vatan Av Marketin Yeni Hizmet Alanı Olarak e Ticaret Sistemi

            Yıllardır Ankara'da bulunan şubesine ek olarak firmamız e ticaret alanında da yeni bir atılım gerçekleştirerek balıkçılık, avcılık ve atıcılık ile ilgili tüm malzeme ve aksesuarları internet üzerinden de siz değerli müşterilerine satış yapmaya başlamıştır. Böylece ihtiyaç duyulan her türlü teknik malzemelerin daha hızlı ve güvenli bir şekilde temin edilmesini sağlamaktadır. E ticaret aracılığıyla sipariş verilen ürünler kapınıza kadar gelmekte ve güvenli ödeme sistemi ile sizlere kolayca sunulmaktadır.

            Vatan av marketin e ticaret sisteminde 100 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo hizmeti verilmektedir. Ayrıca memnun kalınmayan ürünler 14 gün içerisinde koşulsuz iade edilebilmektedir. Kredi kartlarına peşin fiyatına taksit olanakları da sunulmuş olup kredi kartı olmayan müşteriler için de kapıda ödeme ya da eft/havale seçeneği ile ödeme yöntemi gibi kolaylıklar sunulmaktadır. Siparişleriniz ile ilgili her türlü sorun ve şikayetleriniz için sitemizde 7/24 destek hattı da bulunmaktadır.