Atıcılık Malzemeleri
28 Dec
0

Atıcılık Malzemeleri

Yazar: Vatan Av Market Okunma: 704

            Hobi ve bir spor dalı olarak atıcılık ile amatör ve profesyonel olarak ilgilenen müşteri kitlesi için birçok farklı özelliği bir arada bulunduran çeşitli araçlar ve malzemeler satışa çıkarılmaktadır. İnternet üzerinden yüzde yüz güvenli bir şekilde atıcılık malzemeleri satışı gerçekleştirilmektedir. Vatan Av Market olarak atıcılık malzemeleri ürünlerini Türkiye'nin her bölgesine ve her şehrine kargo gönderimi yapmaktadır.


  Havalı Tabancalar ve Ürün Özellikleri


             Havalı tabancalar ergonomik yapıları ve 4.5 mm.lik çapları ile birlikte satışta olan ilk atıcılık malzemeleridir. Küçük ve az yer kaplamasının yanı sıra özel kılıfı ve çantası ile birlikte sahiplerine ulaştırılmaktadır. Şarjör haznesi 21 mermiyi birden almaktadır ve uzun soluklu atıcılık deneyimleri için idealdir. Dış yüzeyi ince işçilik örneklerini göstermektedir. Aynı zamanda sağlam ve dayanıklı olan bu tabancalar bir kere satın alındıkları takdirde uzun yıllar boyunca atıcılık alanında güvenle kullanılabilir. Yarı emniyet modu manuel olarak ayarlanabilir. Geri tepme gibi olumsuz etkilere tamamen kapalı olan bu havalı tabancalar müşteri memnuniyetini maksimum oranda sağlamaktadır.


  Airsoft Tabancalar ve Ürün Özellikleri


             Bir başka tercih olarak airsoft tabancalar atıcılık malzemeleri kategorisinden incelenerek online olarak sipariş verilebilir. CO2 Tüp ile çalışan bu ürünlerin kullanılması için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Bu tabancalar da 21 adet mermi olup uzun menzilli atış denemeleri için de kullanılabilir. Tamamen nikel kaplama olan versiyonları da ek seçenekler halinde potansiyel alıcılara sunuluyor.


  Ses Tabancaları ve Ürün Seçenekleri


             Kurusıkı olarak da bilinen ses tabancaları hem Türkiye'de hem de dünya çapında atıcılık alanında kullanılan bir diğer tabancalardır. Ayrı olarak bu ürünlerin şarjörlerini de sipariş etmek mümkündür. Aynı zamanda tabancaları için yedek şarjör almak isteyen bireyler de 25'li olan şarjörleri bir ya da iki iş günü içerisinde belirttikleri adresler için sipariş verebilirler. 16'lı olan şarjör çeşitleri de mevcuttur.


  Hava Tüpleri ve Ürün Özellikleri


             Havalı tabancaların ve tüfeklerin kullanımı için satışa çıkarılan hava tüpleri bu kategoride yer alıyor. CO2 tüpleri adı da verilen bu ürünleri de taksitli ödeme avantajları ile birlikte satın almak ek seçenekler arasında yer alıyor. Her tip havalı tabanca için ayrı hava tüpleri satışa çıkarılmaktadır. 

Yorumlar
Yorum yaz