Balıkçılık Malzemeleri
28 Dec
0

Balıkçılık Malzemeleri

Yazar: Vatan Av Market Okunma: 474

Balıkçılık Malzemelerinde Yeni Seçenekler

 

Balıkçı Kovaları

 

            Bez kovalar balıkçı kovaları adı ile birlikte bu kategoride satılan ilk ürünlerdir. Diğer balıkçı kovalarına göre bez olmaları nedeniyle çok daha uygun fiyatlı olan bu kovalar tutulan balıkların belli bir süre muhafaza edilmesi için ideal ölçülere ve derinliğe sahiptir. Mavi, mor ve kırmızı gibi renk seçeneklerine sahiptir. Bir diğer seçenek ise katlanır balıkçı kovalar olarak alıcılarla buluşmaktadır. Katlanır olması nedeniyle arabalarda ve tutulan yerlerde az yer kaplama özelliğine sahiptir. Bir diğer model ise tamamen yeni olan süzgeçli balıkçı kovalarıdır. Son derece pratik olan bu ürünler de uygun fiyatlar ile birlikte online platformlarda stok durumuna göre satışa çıkarılmaktadır.

 

 Balıkçılıkta Kullanılan Çantalar ve Kutular

 

            İlgililerin balıkçılık malzemeleri satışı kategorisinde inceleyebilecekleri ve dakikalar içerisinde online olarak sipariş verebilecekleri bir diğer ürünler çantalar ve kutulardır. Takım çantaları hem balıkçılıkta hem de diğer aktivite alanlarında çok yönlü olarak kullanılabilir. Bu çantalar balıkçılık için gerekli olan tüm küçük ve büyük eşyaların pratik olarak saklanmasını ve taşınmasını olanaklı hale getirmektedir. Ayrı olarak satılmakta olan yem çantaları da bu kategoride yer alıyor. Birbirinden farklı yemlerin saklanması için birden fazla bölmeye sahip olan bu ürünleri taksitle ödeme seçenekleri ile sipariş vermek de mümkün. Kamışların ıslanıp bozulmaması için koruma özelliği sallayan kılıflar da bu kategoride yer alan bir diğer ürün. Yem çantaları ise özel ve korunaklı bir kumaşla imal edilip su geçirmez özelliklere sahiptir.

 

 Fenerler ve Ürün Özellikleri

 

            Hem geceleri hem de gündüzleri kullanıma açık olan ve kullanılma alanlarına göre farklılık arz eden fener ürünleri için bu kategori incelenebilir. Suların altına tutulma ayrıcalığına sahip olan derin su ışıkları balıkların güzergahını izlemek için ideal bir kullanım ihtiva etmektedir. Ağ lambaları da özellikle gece avlanmaları için her balıkçının çantasında yer alması gereken bir diğer üründür. Ağların etrafında konumlandırılarak pratik bir şekilde kullanılabilir. Bunun dışında bu kategoride fenerlerin pilleri de ayrı olarak satın alınabilir. Su altı çakarları, kafa feneri pilleri ve de su altı fenerleri internetin güvenli alışveriş noktaları ile birlikte bir ya da iki iş günü içerisinde sahiplerine ulaştırılmaktadır. 

Yorumlar
Yorum yaz