Kamp Malzemeleri
28 Dec
0

Kamp Malzemeleri

Yazar: Vatan Av Market Okunma: 545

            Kamp süreçlerinde kamp yapan bireyleri ve toplulukları çok daha konforlu ve rahat bir noktaya taşımak üzere özel olarak imal edilen ve satışa çıkarılan malzemeler uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile birlikte alıcılarla buluşmaktadır. Bu malzemeleri temin eden kişiler birden fazla kampta bu ürünleri kullanarak çok daha portatif ve rahat kamp süreçleri yaşamaktadır.

 Kamp İçin Uygun Olan Aydınlatma Cihazları

            Müşterilerin kamp malzemeleri satışı kategorisinde değerlendirebilecekleri, önce inceleyip sonra siparişlerini verebilecekleri ilk ürünler aydınlatma cihazları. Aydınlatma cihazlarında ilk ürün ise kafa lambası adı ile lanse edilmektedir. Bu cihazlar baş bölgesine takılarak yürünülen yol boyunca kat edilen mesafelerin aydınlatılmasını sağlamaktadır. Çok daha güvenli ve hızlı bir yürüme maratonu için ideal olan bu cihazlar pil ile çalışmaktadır. Pilleri son derece uzun ömürlü olan bu cihazlar aynı zamanda iki yıllık garanti kapsamındadır. Bir diğer cihaz ise çiftli ışıldaklardır. Çift tarafından ışık veren bu ürünler kamp alanlarının çok daha aydınlık olmasını olanaklı hale getirmektedir.

 Kamp Çadırları ve Ürün Seçenekleri

            Kamplar için ideal olan çadırlar bu kategoride satışa sunuluyor. Genel olarak bu çadırlar 2 kişilik ve 4 kişilik olarak ikiye ayrılmaktadır. Su geçirmez özellikleri sayesinde yağmurlu havalarda talep edilen güvenliği ve konforu maksimum oranda sağlar. Aynı zamanda son derece dayanıklı kumaşlardan imal edildiği için serin ve rüzgarlı havalarda da isteneni veren ürünlerdir. Bir diğer seçenek ise yüksek tavanlı olan çadırlardır. Bunların kullanımı diğer çadırlara oranla çok daha konforludur.

            Fiyatlarında ise asgari derecede fark bulunmaktadır. Daha kalabalık kamp buluşmaları için ek seçeneklerde 6 ve 8 kişilik olan çadır ürünleri de yer alıyor. Toplanması ve kurulması son derece basit olan bu ürünlerde yeşil ve beyaz gibi renk alternatifleri de mevcut. Çadırların içerisindeki pencereler istenildiği zaman açılarak talep edilen havalandırma da ergonomik olarak sağlanabilir. Başta balıkçılık olmak üzere birçok farklı alandaki ihtiyaçların karşılanması için ideal standartlara sahip olan bu çadırlar festival eğlenceleri için de değerlendirilebilir. Çeşitli böceklere ve sineklere karşı da fileli bir koruma mekanizmasına sahip olan çok yönlü ürünlerdir.

Yorumlar
Yorum yaz