Avcı Giyim

Avcı Giyim

Yazar: Serkan Okunma: 91 Yayın Tarihi: 06 Nov 2020 Yorum 0

Avcılık, pek çok kişinin doğa sporu olarak yöneldiği etkinlikler arasındadır. Aktivite olarak tercih edilen avcılık, kişilerin ilgi gösterdiği hobi niteliğindedir. Dolayısıyla bu alan içinde farklı ve özel giyim tasarımları yapılıyor. Özellikli kıyafetlerin av esnasında oldukça fazla yararı ve avantajı olmaktadır. Bu konuda tasarlanan kıyafetleri, sizlere firmamız aracılığında sunmaktayız. Söz konusu avcılık giyim çeşitleri kaliteli tasarım özellikleriyle alanımızda bulunmaktadır.

Devamını Oku

Ankara Av Bayi

Ankara Av Bayi

Yazar: Serkan Okunma: 62 Yayın Tarihi: 06 Nov 2020 Yorum 0

Çoğu avcı için ideal bıçak uzunluğu 10 – 12 cm arasında olmalıdır. Bıçaklarınızı kullanmayı planladığınız en yaygın işleri düşünün ve mükemmel av bıçağını seçmek için kendi kişisel tercihlerinizi göz önünde bulundurarak Ankara av bayi ye mutlaka uğrayın

Devamını Oku

Balıkçı Giyim

Balıkçı Giyim

Yazar: Serkan Okunma: 61 Yayın Tarihi: 06 Nov 2020 Yorum 0

Siteler ve mağazalar tarafından tüketiciye tanıtılan kıyafetler model, model değişmektedir. Bu konuda en kaliteli ürünlerin tanıtımına aracılık yapan firmamıza uğrayabilirsiniz. Sitemiz ve mağazamızdaki balıkçılık giyim modelleri, kumaş biçimleri yönünde sergilenmektedir. 

Devamını Oku

Kurusıkı Ses Tabancası

Kurusıkı Ses Tabancası

Yazar: Serkan Okunma: 67 Yayın Tarihi: 06 Nov 2020 Yorum 0

Kurusıkı tabancalar, ruhsat gerektirmeyen ve kullanmak için yüksek koşulları olmayan tabancalardır. Halk arasında ses tabancısı olarak adlandırılmaktadır. 18 yaş sınırını geçen herkesin rahatlıkça temin edebileceği bir silahtır. Patlayıcı ve ses çıkaran malzemelerden birisi olduğu için çok tercih edilir. Kolayca temin edildiği için, en çok kullanılan hobi malzemesi olarak bilinmektedir. Kurusıkı tabancalar, ateşlendiğinde öldürmeyen ve hafif yaralama özellikleri taşıyan tabanca çeşitlerindendir. Bu tabancaların sadece hafif yaralama etkisi bulunduğundan dolayı avlamaya gidildiğinde avcılar tarafından kullanılmaktadır. Avcılar ava gittiklerinde avın kaçmasını engellemek için kullanırlar. İyi bir kurusıkı almak için iyi bir araştırılma yapılması gerekmektedir.

Devamını Oku

Avcılık Giyim

Avcılık Giyim

Yazar: Serkan Okunma: 939 Yayın Tarihi: 17 Jan 2019 Yorum 0

Avlanırken dikkat edilmesi gereken çok şey var. Av araçlarının yanı sıra, kıyafetleri hakkında da bilgi sahibi olmalısınız. Doğru kıyafetleri giymek, çevrenin geri kalanıyla kamuflaj yapmanızı sağlar. Profesyonel bir avcı olarak av kıyafetlerini seçerken sessizliğin ve rahatlığın değerini bilmelisiniz. 

Devamını Oku

Av Tüfekleri

Av Tüfekleri

Yazar: Serkan Okunma: 847 Yayın Tarihi: 17 Jan 2019 Yorum 0

   Av tüfekleri, dünyada ve ülkemizde en çok avcılık amaçlı kullanılan silahlardır. Bu silahları sahip olmak diğer silah türlerine sahip olmaktan daha kolaydır. Silah almak için bir engeli bulunmayan ve avcılık ile ilgilenen herkes bu silahlara kolaylıkla sahip olabilir.

Devamını Oku

Kamp Malzemeleri

Kamp Malzemeleri

Yazar: Vatan Av Market Okunma: 648 Yayın Tarihi: 28 Dec 2018 Yorum 0

Kamp süreçlerinde kamp yapan bireyleri ve toplulukları çok daha konforlu ve rahat bir noktaya taşımak üzere özel olarak imal edilen ve satışa çıkarılan malzemeler uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile birlikte alıcılarla buluşmaktadır. Bu malzemeleri temin eden kişiler birden fazla kampta bu ürünleri kullanarak çok daha portatif ve rahat kamp süreçleri yaşamaktadır.

Devamını Oku

Balıkçılık Malzemeleri

Balıkçılık Malzemeleri

Yazar: Vatan Av Market Okunma: 546 Yayın Tarihi: 28 Dec 2018 Yorum 0

Balık avı meraklılarının balıkçılık malzemeleri satışı kategorisinde inceleyebilecekleri ve dakikalar içerisinde online olarak sipariş verebilecekleri ürünleri websitemizde bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Atıcılık Malzemeleri

Atıcılık Malzemeleri

Yazar: Vatan Av Market Okunma: 760 Yayın Tarihi: 28 Dec 2018 Yorum 0

            Hobi ve bir spor dalı olarak atıcılık ile amatör ve profesyonel olarak ilgilenen müşteri kitlesi için birçok farklı özelliği bir arada bulunduran çeşitli araçlar ve malzemeler satışa çıkarılmaktadır. İnternet üzerinden yüzde yüz güvenli bir şekilde atıcılık malzemeleri satışı gerçekleştirilmektedir. Vatan Av Market olarak atıcılık malzemeleri ürünlerini Türkiye'nin her bölgesine ve her şehrine kargo gönderimi yapmaktadır.

Devamını Oku

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 10 (2 Sayfa)