AVCILIK

            Avcılık günümüzde kimi insanların hobi olarak, kimilerininse mecburiyetten yaptığı bir faaliyettir. Avcılık malzemeleri çok çeşitlidir. Bu malzemelerin büyük çoğunluğu kişisel güvenlik ve çevre güvenliğini sağlamak için kullanılır. Ava çıkarken alınacak ekipmanların sağlamlığı ve kolay taşınabilmesi çok önemlidir. Ava çıkılırken kullanılacak malzemeler seçilirken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Sahada geçirilecek zaman, mevsim koşulları ve arazi durumu bunlardan başlıcalarıdır.

 Başlıca Av Malzemeleri Nelerdir?

 Av esnasında sahada kalınacak ise çadır alınması gerekmektedir. Konaklama için ayrıca uyku tulumu, mat ve battaniye gerekir.

 Ava çıkılacaksa mutlaka çekme halatı, lamba, elektrik bandı, kama, dürbün alınmalıdır. Ayrıca harita, el feneri ve pusula da bir avcının yanında olmalıdır.

 Ava çıkılacağı zaman aracın içerisinde mutlaka ilk yardım çantası olmalıdır. Bu çantanın içine cımbız, antiseptik, tentürdiyot, gazlı bez, makas koyulmalıdır. Genel temizlik için de sabun, deterjan, peçete, kolonya alınması önerilir.

 Yeme-içme için ocak, çatal, bıçak, kaşık gibi ürünler bulunmalıdır. Bu ürünlerin kolay temizlenebilir ürünlerden tercih edilmesi gerekir. Avcılıkta birçok bakteri türü ile temas edileceğinden temizlik çok önemlidir.

12 KALİBRE AV TÜFEĞİ HARBİ TAKIMI
20 KALİBRE AV TÜFEĞİ HARBİ TAKIMI
36 KALİBRE AV TÜFEĞİ HARBİ TAKIMI
ÇATAL AYAK BİPOD METAL
CRAZY DECOY ÖRDEK MÜHRESİ 12 Lİ TAKIM
DERİ ALTI KAPALI FİŞEKLİK
DERİ ÖRME TÜFEK ASKI KAYIŞI
EMİTASYON DERİ ALTI KAPALI FİŞEKLİK
EMİTASYON DERİ ALTI KAPALI FİŞEKLİK
EMİTASYON DERİ KAPAKLI FİŞEKLİK
EMİTASYON DERİ SİYAH KAPAKLI FİŞEKLİK
HUNTERLAND ÇİFTE-POZE KILIFI
HUNTERLAND DÜRBÜNLÜ TÜFEK KILIFI
HUNTERLAND FİŞEKLİK
HUNTERLAND S.POZE VE ÇİFTE KILIFI
HUNTERLAND ŞARJÖRLÜ TÜFEK KILIFI
HUNTERLAND TAKTİKAL TÜFEK ASKI KAYIŞI
HUNTERLAND TAKTİKAL TÜFEK ASKI KAYIŞI
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 32 (2 Sayfa)